سایت الین پوکر Alien Poker

سایت الین پوکر ، سایت پوکر انلاین با پول واقعی

بررسی سایت الین پوکر Alien Poker

سایت الین پوکر Alien Poker به عنوان یکی سایت های پوکر با پول واقعی  قدیمی یک نام اشنا بین طرفداران پوکر باز است.بسیاری از کاربران پوکر باز سایت الین پوکر Alien Poker حرفه ای ترین سایت پوکر ایرانی می دانند.که یکی از دلایل وجود تورنومنت های سنگین و بونوس های با مبلغ بالا در سایت الین پوکر Alien Poker همین مورد است.می توان گفت این سایت پوکر فارسی بین چند سایت برتر پوکر با پول واقعی یکی از سنگین ترین تورنومنت های را دارا می باشد.

یکی از ویژگی های مهم سایت الین پوکر Alien Poker که خیال کاربران را جهت بازی پوکر راحت می کند،اعتبار بالا و پیشینه عالی سایت است.همچنین سایت الین پوکر Alien Poker در زمینه اپ اندرویید و ios و نرم افزار ویندوز امکلنات بسیار حرفه ای در اختیار کاربران پوکر باز قرار داده است.جهت اشنایی بیشتر با سایت الین پوکر Alien Poker یکی از 5 سایت معتبر پوکر انلاین با پول واقعی ادامه مطلب را بخوانید.

آیا می توانیم به سایت الین پوکر Alien Poker اعتماد داشته باشیم؟

یکی از مهم ترین دلایلی که باعث می شود به سایت سایت الین پوکر Alien Poker یا هر سایت پوکر فارسی اعتماد داشته باشیم قدمت ان سایت پوکر است.سایت الین پوکر Alien Poker به عنوان یکی از با سابقه ترین سایت های پوکر فارسی شناخته می شود و در طی چندین سال فعالیت کاملا مستمر داشته است.قدمت سایت الین پوکر Alien Poker مهم ترین دلیل اعتبار آن است.

هیچ مورد کلاه برداری از سایت الین پوکر Alien Poker گزارش نشده است.

سایت الین پوکر Alien Poker در طی فعالیت چند ساله خود هیچ گزارشی از کلاهبرداری،استفاده از ربات یا عدم واریز جوایز و … نداشته است.همچنین در طی تستی که توسط تیم تهران بت گروپ انجام شد،عملکرد سایت الین پوکر بسیار عالی بود.واریز جوایز توسط سایت الین پوکر Alien Poker در اسرع وقت صورت گرفت.جایزه تورنومنت بدون کم و کاست واریز شد.همچنین پشتیبانی سایت به صورت 24 ساعته پاسخ کاربران را می دهد.

چه بازی هایی در سایت الین پوکر Alien Poker پشتیبانی می شوند؟

سایت الین پوکر Alien Poker تنوع کاملا استانداردی از نظر انواع بازی ها دارد.تیبل های سایت الین پوکر Alien Poker بسیار متنوع هستند و از سبکترین میز ها تا سنگینترین ها در این سایت پوکر انلاین با پول واقعی وجود دارد.بازی های اوماها و هولدم در سایت سایت الین پوکر Alien Poker پشتیبانی می شوند و هر دو بازی تیبل های بسیار شلوغی دارند.در واقع در این سایت پوکر انلاین کاربران مبتدی و یا حرفه ای میتوانند حریفان هم سطح خود پیدا کنند.

تنوع تورنومنت ها و بونوس های سایت الین پوکر Alien Poker

سایت الین پوکر Alien Poker همانطور که در ابتدا اشاره کردیم،یکی از سنگین ترین تورنومنت ها را بین سایت های پوکر فارسی دارد.تورنومنت های روزانه رایگان و یا با ورودی کم به صورت روزانه در سایت الین پوکر Alien Poker برگزار می شوند.همچنین به  صورت هفتگی تورنومنت هی سنگین تا جوایز 150 میلیون تومانی در این سایت پوکر پولی برگزار می شود.

تورنومنت ها هفتگی 150 میلیون تومانی در سایت الین پوکر Alien Poker

سایت الین پوکر Alien Poker بونوس های متنوعی برای کاربران پوکر باز دارد.بونوس اولین شارژ حساب در سایت بین 50 تا 100 در صد از بونوس های مهم این سایت پوکر است.همچنین در مناسبت های مختلف بونوس های 10 تا 100 درصدی برای کاربران در نظر گرفته می شود.سایت الین پوکر Alien Poker یکی از بهترین سایت های پوکر فارسی در زمینه بونوس و تورنومنت ها می باشد.

انواع روش های شارژ و برداشت حساب درسایت الین پوکر Alien Poker

اگر به دنبال یک سایت پوکر انلاین با کارت شتاب هستید سایت الین پوکر Alien Poker نیاز شما را برطرف میکند.البته جهت کش اوت جوایز به روش کارت به کارت در سایت الین پوکر Alien Poker باید شمار کارت و شماره شبای خود را در این سایت پوکر ثبت کنید.که یک روش معمول بین سایت های پوکر فارسی است و جای نگرانی ندارد.

بونوس 15 درصدی برای شارژ با پرفکت مانی در الین پوکر Alien Poker

سایت الین پوکر Alien Poker برای کاربرانی که از روش پرفکت مانی جهت شارژ حساب خود استفاده کنند بونوس 15 درصدی دارد.به این صورت که اگر مبلغ 300 هزار تومان در سایت الین پوکر Alien Poker شارژ کنید 350 هزار تومان چیپ به شما تعلق می گیرد.همچنین جهت برداشت جوایز در سایت الین پوکر Alien Poker میتوانید از روش پرفکت مانی استفاده کنید.

آیا بازی در سایت الین پوکر Alien Poker توصیه می شود؟

بازی پوکر در سایت الین پوکر Alien Poker برای کاربران پوکر باز حرفه ای و یا مبتدی پیشنهاد می شود.تیبل های سنگین و سبک مختص هر دو گروه کاربران در این سایت پوکر انلاین با پول واقعی وجود دارند.همچنین کاربران حرفه ای میتوانند با خیال راحت در سایت الین پوکر Alien Poker مبالغ سنگین شارژ و کش اوت کنند و نگرانی بابت کلاهبرداری نداشته باشند.

کش اوت و واریز جوایز در سایت الین پوکر Alien Poker در اسرع وقت انجام می شود.همچنین جوایز تورنومنت ها در این سایت پوکر انلاین پولی به صورت کامل پرداخت می شود.پشتیبانی سایت الین پوکر Alien Poker عملکرد بسیار عالی دارد و پاسخ تمام سوالات را در کوتاه ترین زمان ممکن می دهد.سایت الین پوکر Alien Poker یکی از بهترین انتخاب هایی است که جهت بازی پوکر با پول واقعی می توانید داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید